KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skiss 5965183
nr 596 5183
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Skiss , Sven X:et Erixson (1899-1970) Sign. 1959, blomster, 30 x 34
Utrop:
2.800 kr
Såld:
2.000 kr
söndag 30 augusti 2009
kl 16:40:08
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson